Inspirace ze světa RAKO
Inspirace ze světa RAKO
Inspirace ze světa RAKO
Inspirace ze světa RAKO
Inspirace ze světa RAKO
1 2 3 4 5

K-koupelny group s.r.o.

Dokumenty ke stažení

  1. JAK NA BŘEMENA MŮŽETE STÁHNOUT ZDE - Tato příručka je určena nejen zaměstnancům a zaměstnavatelům, na jejichž pracovištích se vyskytují činnosti vyžadující ruční zvedání, pokládání a přemisťování nejrůznějších předmětů či břemen, ale i osobám samostatně výdělečně činným. Přes značný technický pokrok, ať už označovaný jako mechanizace či automatizace až po využívání moderních technologií, existuje řada úkonů a operací, které musí vykonávat lidská síla, většinou proto, že odpovídající technická řešení jsou značně nákladná. Nesprávná či nebezpečná manipulace je příčinou různých tělesných potíží, které mohou vyústit v trvalá onemocnění muskuloskeletálního aparátu.

  2. Mohsova stupnice tvrdosti MŮŽETE STÁHNOUT ZDE - První stupnici tvrdosti sestavil v roce 1822 Friedrich Mohs (1773-1839). Materiálem s vyšším číslem lze udělat vryp do materiálu s číslem nižším. Určení tvrdosti podle Mohsovy stupnice tvrdosti se provádí vrypem do zkoušeného materiálu.

 

Jak zobrazit naše dokumenty:

Veškeré dokumenty, které zde můžete stáhnout jsou uloženy ve formátu pdf. K otevření těchto souborů potřebujete program Adobe Reader. Který je volně ke stažení například zde: ZDE SI MŮŽETE VOLNĚ STÁHNOUT POTŘEBNÝ PROGRAM.Po nainstalování vám půjdou otevřít všechny naše prezentované dokumenty.


Naši hlavní dodavatelé

Nejnovější reference

  • Nejluxusnější hotel v Českých Budějovicích to je hotel Clarion, budova je vysoká 71m, nachází se zde 205 pokojů.
  • Bytový dům plavská České Budějovice - započetí stavby 2011 dokončení v roce 2012
  • Lego Česká republika - Výroba zde začala v roce 2000. V roce 2011 došlo k rozšíření výrobních prostor (výrobní závod Kladno)


Nejsme tu jediný, ale ti nejlepší!

Spolehněte se i Vy na profesionální služby firmy K-koupelny group s.r.o. a naše dlouholeté zkušenosti, stejně jako nespočet našich spokojených zákazníků.

Nechte si poradit s dispozičním řešením a výběrem materiálů. Naše firma zrealizuje rekonstrukci koupelny a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.